Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Dla mieszkańców FOTOWOLTAIKA - "Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie powiatu średzkiego" Aktualności Zakończył się nabór uzupełniający wniosków

Zakończył się nabór uzupełniający wniosków

do projektu „Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie powiatu średzkiego”.

Od 8 do 19 lipca br. trwał nabór uzupełniający wniosków do projektu obejmującego wykonanie instalacji fotowoltaicznych wytwarzających z promieniowania słonecznego energię elektryczną przeznaczoną na potrzeby budynków mieszkalnych.
W naborze uzupełniającym złożono aż 227 wniosków. Ze wszystkich złożonych wybranych zostanie 28 wniosków, dlatego też decyzją Zarządu Powiatu o wyborze wniosków zadecyduje losowanie, które odbędzie się 30 lipca br. podczas posiedzenia zarządu i w obecności przedstawiciela lokalnej gazety.