Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Dla mieszkańców FOTOWOLTAIKA - "Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie powiatu średzkiego" Aktualności Nabór uzupełniający wniosków do projektu

Nabór uzupełniający wniosków do projektu

„Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie powiatu średzkiego”.

Powiat Średzki ogłasza nabór uzupełniający wniosków do projektu obejmującego wykonanie instalacji fotowoltaicznych wytwarzających z promieniowania słonecznego energię elektryczną przeznaczoną na potrzeby budynków mieszkalnych.

Regulamin udziału w projekcie: TUTAJ
Wniosek o udział w projekcie wraz z załacznikami dostępny jest w Starostwie Powiatowym w Wydziale Środowiska i Rolnictwa oraz na stronie projektu w zakładce WNIOSEK.

Wnioski wraz z załącznikami należy składać w terminie od 9 lipca do 19 lipca 2019 r. do godz. 15.00 w Wydziale Środowiska i Rolnictwa pok. 131, Starostwa Powiatowego w Środzie Wielkopolskiej, ul. Daszyńskiego 5, 63-000 Środa Wielkopolska.

Osoby deklarujące chęć udziału w projekcie zobowiązane są do złożenia wniosku wraz z załącznikami (ankieta, oświadczenie i rachunki za energię elektryczną za cały 2018 rok). Aby nieruchomość mogła być włączona do projektu, konieczne jest spełnienie warunków technicznych umożliwiających efektywną pracę mikroinstalacji:
  • usytuowanie, kształt i powierzchnia dachu umożliwiające montaż ogniw,
  • brak zacienienia, które ograniczałoby wytwarzanie energii elektrycznej przez ogniwa.
Ze względu na z góry określoną liczbę planowanych do realizacji instalacji o wyborze wniosków decydować będzie losowanie wniosków, o którym poinformujemy w oddzielnym komunikacie.