Jesteś tutaj: Samorządowy Serwis Informacyjny Dla mieszkańców FOTOWOLTAIKA - "Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie powiatu średzkiego" Aktualności Harmonogram podpisywania umów pomiędzy uczestnikami projektu

Harmonogram podpisywania umów pomiędzy uczestnikami projektu

„Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie powiatu średzkiego" a Powiatem Średzkim.

Podpisywanie umów z mieszkańcami biorącymi udział w projekcie „Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie powiatu średzkiego" będzie odbywać się we wrześniu br. według następującego harmonogramu:
  • od 5 do 6 września 2019 roku - beneficjenci programu z gminy Dominowo,
  • od 6 do 9 września 2019 roku - beneficjenci programu z gminy Krzykosy,
  • od 10 do 12 września 2019 roku - beneficjenci programu z gminy Zaniemyśl,
  • od 11 do 13 września 2019 roku - beneficjenci programu z gminy Nowe Miasto,
  • od 16 do 20 września 2019 roku - beneficjenci programu z gminy Środa Wielkopolska:
    • 16 września - mieszkańcy, których nazwiska rozpoczynają się na litery od A do F,
    • 17 września - mieszkańcy, których nazwiska rozpoczynają się na litery od G do K,
    • 18 września - mieszkańcy, których nazwiska rozpoczynają się na litery od K do N,
    • 19 września - mieszkańcy, których nazwiska rozpoczynają się na litery od O do S,
    • 20 września - mieszkańcy, których nazwiska rozpoczynają się na litery od S do Z.
Wszystkie osoby chcące podpisać umowę zapraszamy, w zaplanowanym dla danej gminy terminie, do Starostwa Powiatowego w Środzie Wielkopolskiej (pokój 131 - Wydział Środowiska i Rolnictwa):
  • w poniedziałki w godz. 8.00 - 16.00
  • we wtorki i czwartki w godz. 7.00 - 16.00
  • w środy i piątki w godz. 7.00 - 15.00.
Z treścią umowy można zapoznać się TUTAJ.